Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, Luani - 03 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220061

Dite shume e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire pranë atij qe dashuroni dhe nuk do debatoni për asgjë me njeri-tjetrin. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse gjerat e pamenduara mire mund te çojnë ne rruge te gabuar. Shpenzimet kryejini me sa me shume kujdes dhe keni për ta pare qe situata do mbetet e kënaqshme.loading...
Postuar:22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  LUANI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved