Horoskopi ditor, Peshorja - 03 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220059

Mos bëni gabim t'i premtoni partnerit tuaj gjera te cilat nuk i mbani dot sepse vetëm sa do e përkeqësoni marrëdhënien me te. Beqaret duhet t'i dëgjojnë këshillat e miqve dhe te joshin si duhet. Po u treguan te pamatur do iu shpëtojnë mundësi te shkëlqyera. Ne planin financiar do jeni realiste dhe nuk do i bëni me gabimet e dikurshme. Nuk priten aspak vështirësi.Loading...
Postuar: 22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR  PESHORJA  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved