Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Bualli - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220089

Gjate këtij viti do ketë ndryshime te mëdha ne jetën tuaj. Problemet do zgjidhen dhe do merren vendime qe do e drejtojnë gjithçka ne një udhe tjetër me te bukur. Mundohuni qe konfliktet ne çdo fushe t'i shmangni sa me shume. Ata qe janë ne një lidhje nuk do kalojnë një vit te qete, përkundrazi vetëm ne tre muajt e fundit situata do jete me e kënaqshme. Tradhti, zënka, konflikte. Çdo gjë parashikohet. Beqaret nga ana tjetër do fillojnë histori dashurie pasionante. Financat here pas here do kenë tronditje, prandaj duhen marre masa sa me strikte. Huat mundohuni t'i shmangni. Gjendja shëndetësore do jete shume me e mire sepse do tregoni kujdes te veçante edhe për ushqimin. Ne pune priten ndryshime ne vere e madje mund te merren edhe me shume para. Inteligjenca dhe pozitivizmi do ju çojë përgjithësisht drejt marrjes se vendimeve te duhura.loading...
Postuar:22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved