Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Gjeli - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220078

Gjate gjithë këtij viti duhet te jeni shume te kujdesshëm dhe asnjëherë nuk duhet te veproni pa qene te bindur. Vështirësitë do jene te njëpasnjëshme, por duhet te keni guximin dhe durimin për te përballuar gjithçka. Ata qe janë ne një lidhje nuk do kenë një vit tërësisht te qete, përkundrazi problemet do jene te njëpasnjëshme dhe ato mund te zgjidhen vetëm ne muajin shtator. Duhet te veproni me sa me shume takt kurdoherë. Beqaret do jene me më shume fat ne dashuri dhe madje mund te kenë takime mbresëlënëse qe muajt e pare. Për ta do jete vit me i bukur. Sektori i financave nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe shmangni investimet e mëdha. Shëndeti mendor do ketë me shume probleme se ai fizik. Kujdes! Ne pune gjerat nuk do ju ecin si keni menduar. Ritmi do ulet dhe vështirësitë do shtohen. loading...
Postuar:22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved