Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi vjetor, Qeni - 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220071

Gjate këtij viti mund te ketë vështirësi dhe vonesa. Sfidat me te cilat do përballeni do jene te vazhdueshme, por here pas here do keni kurajën dhe këmbënguljen e duhur për te kaluar gjithçka. Te dashuruarve jeta do ju shkoje për mrekulli, madje nga muaji ne muaj do ketë përmirësime. Ata do mendojnë edhe me udhëtime dhe për surpriza te veçanta. Beqaret muajt e para mund te kenë veçse disa flirte, ndërkohë qe muajt maj deri ne korrik do jene te mbushura me ngjarje te rëndësishme. Situata financiar do ketë probleme muajt e pare dhe muajt e fundit. Mundohuni te reflektoni para se te shpenzoni sepse do mbeteni me xhepat bosh. Shëndeti nuk do jete shume i keq. Përveç virozave nuk do ketë probleme te tjera. Ne pune, për te pasur me shume arritje duhet te ndërtoni fillimisht strategjitë e duhura dhe do arrini majat.loading...
Postuar:22 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  QENI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved