Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Akrepi - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290099

Disa probleme te hershme do rishfaqen serish këtë jave dhe mund te sjellin debate te njëpasnjëshme. Asnjeri nuk do i pranoje gabimet e bëra dhe ky do jete një problem serioz. Beqaret do kenë ndryshime radikale dhe çdo gjë ka për te qene shume me e bukur se dikur. Me shpenzimet do jeni te palogjikshëm dhe mund te bëni gabime fatale. Ne fakt çdo veprim i pakujdesshëm do sjelle me pas probleme për te ardhmen. Shëndeti do jete i mire ne tërësi, por here pas here do ketë shqetësime te vogla. Mos e lini veten asnjëherë pas dore. Ne pune do jeni me më shume fat se me pare dhe do keni arritjet qe keni ëndërruar. Edhe me koleget do e rregulloni marrëdhënien. Jeta familjare do jete shume e veçante.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved