Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Binjaket - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290104

Këtë jave, ne jetën tuaj ne çift do mbizotëroje qetësia dhe harmonia. Mosmarrëveshjet dhe problemet e se shkuarës do harrohen njëherë e përgjithmonë. Beqaret do kenë një dite te mbushur me takime, por jo te gjithë do arrijnë te krijojnë një lidhje. Një pjese do preferojnë te ruajnë thjesht miqësi me ata qe do njohin. Ne plani financiar duhet te merrni masa dhe ta kontrolloni veten sepse po shpenzuat me sy mbyllur situata do marre tatëpjetën shume shpejt. Shëndeti nuk duhet lënë asnjëherë pas dore sepse ne te kundërt do vuani gjate. Ne pune do jeni me te vendosur dhe me largpamës kështu qe do arrini atë qe aq shume keni dëshiruar. Ndihma e kolegeve do jete e pazëvendësueshme. jeta familjare pa te reja.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKET  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved