Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Bricjapi - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290097

Vërtet do keni disa mospërputhje mendimesh me partnerin gjate kësaj jave, por ne vend qe te mbylleni ne vetvete duhet te flisni hapur dhe te sqaroni gjithçka. Beqaret, për te mos e ndier vetminë, do bëjnë çdo lloj gjeje e madje mund te fillojnë edhe aventura kalimtare. Ne planin financiar situata do filloje te normalizohet pas te enjtes. Edhe disa probleme serioze do arrijnë te zgjidhen. Shëndeti do jete tej mase delikat sidomos për ata qe vuajnë nga anemia apo nga problemet me stomakun. Kujdes me ushqimin! Ne pune do jeni parashikues te mire e te vendosur kështu qe do e arrini atë qe dëshironi. Biznesmenët duhet te tregohen pak me te matur nga te gjithë. Familja do jete një jave normale.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved