Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Dashi - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290107

Venusi do jete planeti qe do përkujdeset veçanërisht për jetën tuaj ne çift këtë jave. Ne përgjithësi gjerat do ju ecin mire dhe do ndiheni te qete pranë partnerit. Beqaret, fale Hënës do realizojnë disa nga ëndrrat e tyre me te bukura dhe do ndihen pafundësisht mire. Fundjava ka për te qene edhe me emocionuese. Buxhetin do bëni mire ta organizoni me më shume përkujdes dhe maturi sepse përndryshe do gjendeni ne vështirësi. Gjendja shëndetësore do jete delikate deri nga mesi i javës. Do ndiheni te lodhur dhe me moral te rene. Ne pune rrethanat do jene shume te favorshme dhe emocionet do shtohen kur te merrni një promocion ose një propozim te rëndësishëm. Jeta familjare do jete e këndshme.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved