Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Demi - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290105

Jave e qete dhe perfekte ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni edhe me te sigurte për lidhjen qe keni krijuar dhe nuk do me ankesa për sjelljen e partnerit. Beqaret do jene shume te kërkuar dhe do marrin shpesh propozime interesante. Kjo do iu japë atyre mundësinë për te bere zgjedhjen e duhura. Sektori i financave do jete goxha i animuar dhe gjendja ka për te qene shume me e kënaqshme se me pare. Mund t'ia bëni pak me shume qejfin vetes dhe te blini diçka te veçante. Gjendja shëndetësore here pas here do lere për te dëshiruar. Mundohuni te tregoheni te matur me ushqimin dhe te mbroheni nga i ftohti. Ne pune do i realizoni objektivat kryesore dhe do ndiheni te përmbushur. Familjareve shprehuani dashurinë.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved