Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Gaforrja - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290103

Jave shume e qete dhe e këndshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Pranë partnerit do kaloni momente shume te këndshme dhe do ndiheni te plotësuar. Mosmarrëveshjet e vogla do i zgjidhni qe ditën e pare. Beqaret ka rrezik te ëndërrojnë me shume nga sa duhet dhe realiteti do ju duket me i trishte. Ata duhet te presin edhe pak për te gjetur dashurinë e madhe qe kane menduar. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte sepse situata nuk do jete ne gjendjen me te mire. Shëndeti nuk do jete aspak i ekuilibruar, madje mund te keni shume shqetësime nga stomaku. Ne pune do jeni realiste dhe te vendosur për te arritur majat.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI JAVOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved