Horoskopi javor, Luani - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290102

Jave shume intensive do jete kjo për gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndani çdo mendim dhe ide me partnerin, do afroheni me shume me njeri-tjetrin dhe kënaqësitë do jene me te forta. Beqaret do kenë plot mundësi për takime, por do jene me teka dhe nuk do pranojnë gjithçka. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm sepse po bëtë gabime situata do ju dale menjëherë jashtë kontrollit. Rezistenca fizike dhe ajo morale do jete goxha e mire. Edhe ata qe vuajnë nga sëmundje kronike do ndihen me te qete. Buxheti do mbetet i mire për aq kohe sa te tregoni kujdes me shpenzimet. Ne pune do jeni luftarake dhe nuk do ndaleni derisa te arrini atje ku doni. Jeta familjare do jete pak e trazuar.Loading...
Postuar: 29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  LUANI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved