Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Peshorja - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290100

Plutoni do sjelle probleme te mëdha dhe turbullira ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj jave. Do konfliktoheni edhe për gjera elementare dhe nuk do dashuroheni dot qetësisht si keni dashur. Kujdes jo vetëm me fjalët, por edhe me gjestet. Beqaret do bëjnë edhe sakrifica për ta ndryshuar statusin dhe përpjekjet do japin rezultatin e duhur. Ne planin financiar, edhe pse do jeni te detyruar te kryeni goxha shpenzime, maturia dhe menaxhimi i mire do beje qe t'i shmangni problemet serioze. Shëndeti ka për te qene me dinamik dhe asnjë moment nuk do ju mungoje energjia. Ne pune do jeni këmbëngulës dhe profesioniste kështu qe keni për te arritur ate qe doni. Ne familje do mbizotërojë qetësia.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  PESHORJA 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved