Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Peshqit - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290095

Jave e mbushur me te papritura dhe rrahje te forta zemre. Partneri do ju surprizojë plot here dhe do ju beje te ndiheni mbretëresha e zemrës se tij. Beqaret do ndihen te lumtur edhe ashtu si janë, prandaj jo te gjithë do i pranojnë ftesat apo propozimet qe do iu bëhen. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe do bëni mire te kryeni vetëm shpenzimet e domosdoshme. Gjendja shëndetësore gjithashtu do jete delikate. Mund te keni probleme nervore dhe shqetësime nga koka dhe barku. Ne pune do bëni te pamundurën për t'i arritur qëllimet qe i kishit vene vetes dhe do kënaqeni tej mase nga arritjet. Ne familje ka rrezik qe disa konflikte te vogla fillimisht te shndërrohen ne probleme serioze.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  PESHQIT 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved