Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Shigjetari - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290098

Këtë jave do keni edhe mosmarrëveshje te vogla me partnerin, por do kaloni edhe çaste te ngrohta me te. Do ja shprehni me tepër dashurinë njeri-tjetrit dhe do ndiheni edhe vete me mire. Beqaret, fale mbështetjes se Merkurit, do e gjejnë personin e tyre te ëndrrave dhe ne fundjave do fillojnë edhe lidhje. Buxheti nuk do jete i keq, por nëse shpenzoni pa menduar situata mund te përkeqësohet menjëherë. Për shëndetin duhet te jeni me vigjilente dhe te kujdesshëm. Mos i neglizhoni aspak shqetësimet qe do keni sepse nesër mund te keni pasoja te renda. Ne pune do i arrini te gjitha objektivat qe do i vini vetes e madje me ndihmën e kolegeve do arrini majat. Me familjaret do e forconi me shume lidhjen.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  SHIGJETARI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved