Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Ujori - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290096

Ka rrezik qe këtë jave te keni divergjenca te forta me partnerin për tema tejet delikate. Zëri do ngrihet ne maksimum, do thuhen fjale te pamenduara e madhe do merren edhe vendime përfundimtare. Beqaret do kenë veçse mundësi për ndonjë aventure kalimtare nëse do e preferojnë. Buxheti do jete goxha i mire, por gjithsesi për te mos pasur vështirësi as me vone duhet te shpenzoni me shume maturi. Shëndeti do ketë disa luhatje te vogla qe do lidhen me tensionin dhe zorrët. Ne pune do filloni disa projekte gjigande, te cilat shume shpejt do sjellin përfitime te konsiderueshme. Familja e qete.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  UJORI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved