Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi javor, Virgjeresha - 01-07 Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290101

Jeta juaj ne çift do jete e mbushur me risi këtë jave. Do ndodhin me te vërtetë gjera te jashtëzakonshme qe do ua mbushin zemrën me gëzim e hare. Ditën e enjte ka për te ndodhur edhe diçka e veçante. Beqaret do kenë mosmarrëveshje me disa kolege ose me disa familjare dhe ka mundësi qe pa menduar te pranojnë ftesën e pare qe do iu behet. Ne planin financiar do arrini te gjeni zgjedhjet e duhura për çdo vështirësi dhe problem. Gjendja shëndetësore nuk do jete aspak e keqe nëse flini pak me tepër dhe çlodheni sa here qe te keni nevoje. Ne pune dëgjojini me kujdes te gjitha propozimet qe do ju bëhen e me pas merrni vendime. Ambienti ne familje do jete i ngrohte.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR  VIRGJERESHA 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved