Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Akrepi - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290066

Ky do jete një muaj i mahnitshëm për te gjithë ju. Do provoni emocione te reja dhe ndonjëherë do ju duket sikur do jeni neper ëndrra. Gjithçka do shkoje ashtu si e keni dëshiruar. Ne jetën tuaj ne çift harmonia do mbizotërojë gjithë kohës. Do jepni gjithçka nga vetja dhe do e dashuroni pa dorashka partnerin tuaj. Beqaret do kenë një muaj te paqëndrueshëm. Javët e para do ketë vetëm flirtime, ndërsa me pas gjithçka do ndryshoje për mire. Nga data 20 deri ne datën 26 mund te ndodhe një takim impresionues. Gjendja shëndetësore do ketë tronditje here pas here. Kujdes me lodhjen dhe ushqehuni ne mënyrë sa me te ekuilibruar. Ne planin financiar do keni vështirësi gjysmën e pare te muajit dhe do ju duhet te kërkoni ndihme nga familjaret. Ne pune duhet te mos nxitoheni qe te mos bëni gabime.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI  HOROSKOPI MUJOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved