Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Binjaket - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290072

Gjate muajit te pare te vitit do e keni paska te vështirë t'i menaxhoni emocionet dhe humori mund t'iu ndryshoje here pas here. Ditët dhe javët do jene shume te ndryshme nga njëra-tjetra dhe ne disa momente situatat do jene delikate. Nëse jeni ne një lidhje duhet patjetër te bëni me tepër lëshime këtë muaj sepse ne te kundërt do keni debate te forta. Për çdo keqkuptim mundohuni te jepni sqarime menjëherë. Beqaret me mire te presin pak dhe te kthjellohen para se te hedhin hapa te pamenduara. Shëndeti mund te ketë vetëm ndonjë shqetësim te vogël për shkak te lodhjes, por asnjë gjë për t'u alarmuar. Me financat tregohuni realiste sepse po e tepruar dhe po shpenzuat pafundësisht do mbeteni qe ne fillim te muajit me xhepat bosh. Ne pune do keni goxha vështirësi javët e para, por përfundimet ne fund do jene pasoje e çdo veprimi qe do bëni ne fillim.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKET  HOROSKOPI MUJOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved