Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Bualli - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290058

Ata qe janë ne një lidhje do kenë një muaj te begate. Mire do bëjnë t'i shprehin sa me shume ato qe ndiejnë sepse partneri do jete ne humor te mire dhe do ua plotësojë dëshirat. Beqaret ka mundësi te fiksohen pa një personi i cili sapo është shkëputur nga dikush. Kujdes sepse një dashuri nuk harrohet brenda disa ditësh. Gjendja shëndetësore do jete e kënaqshme. Do keni rezistence te mire fizike dhe morale. Buxheti do lere për te dëshiruar. Shpenzoni me maturi sepse ne te kundërt keni për te mbetur vetëm. Jeta profesionale do ketë vetëm përmirësime. Do ndiheni me fat gjate gjithë kohës.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved