Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Dashi - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290074

Muaj shume i animuar ka për te qene ky për te gjithë. Do jeni gati te bëni edhe surpriza te jashtëzakonshme për personat me te dashur ne mënyrë qe emocionet te shumëfishohen. Te dashuruarit mund te kenë vetëm javën e pare disa mosmarrëveshje te vogla, por fale reflektimit te gjate gjithçka do zgjidhet pa pasoja. Beqaret do realizojnë takimet e ëndrrave ne ambientin e tyre te punës dhe jeta do ju ndryshoje për mire. Shëndeti do lere për te dëshiruar gjate javës se dyte te muajit ndërkohë qe me pas situata do jete me normale. Probleme alarmante nuk do ketë. Sektori i financave do ketë tronditje te njëpasnjëshme për shkak te shume shpenzimeve te domosdoshme qe do keni për te kryer. Ne pune mos u mërzitni nga intrigat e kolegeve, por vazhdoni te ndiqni gjithmonë rrugën me te logjikshme dhe planet qe keni bere.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI MUJOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved