Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Demi - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290073

Fillimi i muajit do jete i këndshëm për ju qe jeni ne një lidhje, por me kalimin e javëve atmosfera do ftohet dhe mosmarrëveshjet do lindin. Ne fakt do jene edhe disa persona te trete qe do ndikojnë gjithë kohës dhe do mundohen t'ua prishin planet. Beqaret duhet te tregohen realiste sa me shume nëse nuk duan te vuajnë me pas. Jo te gjithë personat janë ashtu si duken ne fillim kështu qe me mire njihuni me ta para se te merrni vendime. Shëndeti nuk do jete aspak ashtu si ju e keni dashur. Do keni shqetësime nga barku, shpina dhe gryka. Mos e lini asnjë moment veten pas dore. Gjendja financiare fatmirësisht nuk do ketë lëkundje te forta. Kjo do beje qe ju te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër. Ne pune duhet te tregoheni te duruar nëse doni qe gjerat t'iu ecin me se miri. Edhe te papunët do jene me fat sidomos pas javës se dyte.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI MUJOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved