Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Derri - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290047

Marrëdhënia me partnerin do jete shume e paqëndrueshme këtë muaj. here do dashuroheni si e ndjeni dhe do keni dëshirë te qëndroni pranë njeri-tjetrit e here do debatoni ashpër për gjera elementare. Beqaret do e gjejnë personin e duhur, por ne ditët e fundit te muajit. Shëndeti do lere për te dëshiruar. Mund te keni goxha shqetësime sidomos nga dhembet. Financat fatmirësisht do përmirësohen dhe kjo do jete ajo çka do ju qetësojë. Ne pune do ju dalin vështirësi te njëpasnjëshme ne çdo moment. Nuk do ndiheni te qete gjate vazhdimit te projekteve qe keni nisur. Kërkoni ndihme pa qene vone.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DERRI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved