Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Dhia - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290052

Jeta juaj ne çift do jete e shume e mire gjate këtij muaji. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe gjithçka do ece ne rrugën e duhur. Beqaret do qëndrojnë gjithë kohës me miqtë e tyre dhe nuk do e ndiejnë nevojën për te pasur një person tjetër ne krah. Shëndeti do ketë edhe periudha delikate. Lodhja do krijoje disa shqetësime dhe stresi gjithashtu. Kujdesuni me tepër për veten tuaj. Financat do jene gjithë kohës te trazuara kështu qe tregohuni te matur me shpenzimet. Ne pune do ketë jave te vështira dhe mjaft te ngarkuara. Duhet te jeni bashkëpunues me koleget dhe te mateni para se te hidhni hapa.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DHIA  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved