Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Dragoi - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290055

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete goxha konfliktuale këtë muaj. Do ndiheni here pas here keq, por nuk do e frenoni veten e nuk do hapni rruge. Beqaret do jene luftarake dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe aq shume e kane pëlqyer. Gjendja shëndetësore do jete delikate sidomos dy javët e para. Do keni shqetësime nga shume pjese te trupit. ne planin financiar duhet te tentoni ta stabilizoni situatën edhe sikur te mos arrini rezultatet e pritura. Ne pune nuk do i rezistoni dot tundimit dhe do bëni te pamundurën për ta fituar një pozicion. Deri ne datën 18 do lodheni jashtë mase.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: DRAGOI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved