Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Gaforrja - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290070

Mundohuni te mos tregoheni te paduruar këtë muaj sepse ne momentin qe me pak e prisni situata mund t'iu dale jashtë kontrollit. Ata qe janë ne një lidhje, javët e pare do i kalojnë te qeta dhe pa probleme, por me vone zymtësia do rikthehet. Kujdes me çdo hap qe do hidhni. Beqaret do preferojnë te dalin me persona te huaj dhe me një tjetër kulture. Mundësitë ne fakt do ekzistojnë nga mesi i muajit. Bëjini sytë katër. Shëndeti here pas here do ketë shqetësime, por pjesa me e madhe e muajit do jete e mire. Do dini si t'i kaloni periudhat delikate. Ne planin financiar do jeni me te kujdesshëm dhe do i bëni mire llogarite para se te kryeni investime. Ne pune do jeni bashkëpunues me koleget dhe se bashku mund te arrini me pare tek objektivat qe iu janë dhënë. Do jeni me te qete se kurrë.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GAFORRJA  HOROSKOPI MUJOR 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved