Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Gjarpri - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290054

Këtë muaj do i jepni prioritet absolut jetës tuaj ne çift. Do lini pas çdo gjë tjetër për te kaluar sa me tepër kohe me partnerin. Zemra do jete gjithë kohës e mbushur me gëzim. Beqaret do kenë disa probleme me miqtë dhe nuk do jene gati te bëjnë njohje te reja. Gjithësie nga mesi i muajit mund te marrin disa ftesa te papritura. Shëndeti nuk do jete i mire. Mund te keni dhimbje stomaku dhe gazra. Konsumoni kumbulla te thata. Financat do jene shume te paqëndrueshme. Ne disa momente mund te keni edhe vështirësi. Ne pune do i keni idetë e qarta dhe do dini çfarë te bëni për te arritur majat.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJARPRI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved