Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Gjeli - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290049

Jeta ne çift nuk do jete gjithë kohes e mire këtë muaj kështu qe kujdes me çdo hap qe do hidhni. Dijeni qe me kokëfortësi e me inat nuk keni për te arritur askund. Beqaret do enden sa andej këndej dhe vetëm javën e fundit do mund te gjejnë një person qe do ju përshtatet. Shëndeti do ketë disa shqetësime te vogla, por qe do kalojnë shpejt fale edhe përkujdesjes se familjareve tuaj. Për financat do jete muaj me fat. Gjendja do përmirësohet ndjeshëm ne një mënyrë te habitshme. Ne pune do merrni komplimente dhe shpërblime për gjithçka qe keni arritur.  Bravo për iniciativat dhe këmbënguljen.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved