Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Kali - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290053

Nëse nuk mundoheni t'i zgjidhni sa me pare problemet qe keni pasur me partnerin tuaj gjithë këto kohe, gjerat do ndërlikohen me tepër këtë muaj. Pjesa me e madhe e beqareve do jene te pafat ne dashuri dhe sado qe te mundohen nuk do arrijnë te krijojnë një lidhje. Shëndeti mund te ketë shqetësime te cilat do lidhen me gjumin dhe mungesën e vitaminave. Ne planin financiar mund te mbeteni edhe pa para fare nëse shpenzoni pa kursim dhe nuk mendoni për te nesërmen qe do vije. Ne pune do ju duhet te luftoni fort e madje te qëndroni edhe me orare te zgjatura ne mënyrë qe te arrini objektivat. Nuk do jete e lehte, por ne fund do ja dilni.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  KALI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved