Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Lepuri - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290056

Nëse jeni ne një lidhje, këtë muaj duhet t'i merrni gjerat me seriozisht dhe te zgjidhni çdo gjë sa me shpejt te jete e mundur. Tregohuni me tolerante. Beqaret do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen duke mbetur kështu te vetmuar edhe për këtë periudhe. Gjendja shëndetësore do lere për te dëshiruar. Mund te vuani nga migrena dhe mund te keni dhimbje te forta stomaku. Flisni sa me pare me mjeket specialiste. Gjendja e financave di vije duke u përmirësuar dalëngadalë. bëhuni te dhuruar dhe mos kërkoni gjithçka njëherësh. Ne pune do jeni me ambicioze dhe do bëni gjithçka te jete e mundur qe te arrini ku doni.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  LEPURI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved