Horoskopi mujor, Luani - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290069

Gjate këtij muaji do jeni te paqëndrueshëm emocionalisht dhe here pas here mund te keni edhe konflikte me ata qe ju rrethojnë. Për shume gjera nuk do bini dakord dhe kokëfortësia do beje qe te keni debate te forta. Nëse jeni ne lidhje mundohuni te mos ushtroni presion tek ai qe keni ne krah sepse ne ndonjë moment debatet do jene aq te forta saqë ai mund te kërkojë edhe ndarjen. Për çdo hap mendoni për pasojat ne te ardhmen. Beqaret do kenë flirte me disa persona, por nuk do arrijnë dot te fillojnë një lidhje te forte ashtu si e kane ëndërruar gjithmonë.

Gjendja shëndetësore ne shume momente do lere për te dëshiruar. Lodhja, ngarkesa, pro edhe moti mund te sjellin goxha shqetësime. Financat do jene me te mira se një muaj me pare, megjithatë mire është te shpenzoni me maturi gjithë kohës. Ne pune do ju pëlqejnë sfidat dhe do guxoni. Vërtet mundet edhe te pengoheni, por ne fund kënaqësia qe do merrni do jete e jashtëzakonshme. Loading...
Postuar: 29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  LUANI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved