Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Majmuni - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290051

Këtë muaj do i përkushtoheni tërësisht partnerit tuaj dhe do kaloni momente fantastike me te. Problemet e se shkuarës do i zgjidhni menjëherë dhe do jeni te qete. Beqaret do njihen me persona te pashëm, por pa asnjë vlere dhe pa te ardhme. Kujdes! Mos hidhni hapa për te cilat te pendoheni. Shëndeti do varet nga mënyra sesi ju do silleni me veten. Po nuk u kujdeset dhe po nuk u çlodhet here pas here do ndiheni te dërrmuar dhe mund te keni shqetësime. Ne planin financiar gjithashtu priten probleme. Ne pune klima yjore do jete me e favorshme se me pare. Do dini çfarë hapash te hidhni dhe do ja dilni mbanë.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  MAJMUNI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved