Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Miu - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290059

Për jetën sentimentale nuk duhet te shqetësoheni aspak këtë muaj juve qe jeni ne një lidhje. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ju dashuroje si kurrë me pare. Beqaret duhet te pranojnë te njihen me disa persona dhe me vone, pasi te mësojnë me tepër për ta, te vendosin për hapat qe do hedhin. Gjendja shëndetësore do jete edhe me e mire. Do jeni gjithë energji dhe ekuilibër. Financat do jene te turbullta ne javët e para, por çdo gjë do stabilizohet me shpejt nga sa mendonit. Ne pune do jeni te motivuar dhe do dini si te veproni ne çdo rast. Fati do jete me ne fund ne anën tuaj.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  MIU 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved