Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Peshorja - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290067

Gjate këtij muaji do jeni shume te ngarkuar dhe te zënë me pune, por edhe arritjet do jene te mëdha. Nëse  keni tashme një lidhje do gjendeni ne disa udhëkryqe dhe duhet te bëni patjetër zgjedhje. Te përditshmen organizojeni sa me mire ne mënyrë qe te qëndroni pranë partnerit e te dashuroheni. Beqaret do simpatizojnë disa persona dhe do kenë mundësi te takohen me disa prej tyre, por do kenë frike te hedhin hapa me tej. Gjendja shëndetësore ka për te qene goxha me e mire se me pare. Edhe ata qe kane pasur shqetësime do e marrin veten. Aktiviteti fizik dhe ushqimi i shëndetshëm do i mbaje me ne forme. Sektori i financave do kërkojë me shume përkushtim dhe vëmendje. Pranojeni edhe ndihmën e te afërmve sepse do ju duhet. Ne pune do përballeni shpesh me vështirësi, por gjithmonë do dini si t'ia dilni mbanë. E rëndësishme është qe nuk do e lëshoni veten.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  PESHORJA 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved