Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Peshqit - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290060

Gjate këtij muaji do dini ta kontrolloni veten dhe do merrni masa ne çdo rast gabimi. Toleranca dhe pranomi i fajeve do jene ato qe do ju ndihmojnë te dilni nga çdo situate. Te dashuruarit nuk do kenë aspak probleme, përkundrazi marrëdhënia e tyre do përmirësohet pas datës 16. Premtimet do i mbajnë te dyja palët dhe atmosfera do jete e këndshme. Beqaret do ndihmohen nga miqtë dhe te afërmit kështu qe me shume mundësi do arrijnë ta gjejnë shpirtin binjak. java e fundit e muajit do jete me emocionuesja. Shëndeti mund te ketë shqetësime te vogla edhe për shkak te ushqimit te tepruar e te thate qe keni konsumuar gjate festave. Ne planin financiar do keni nevoje për mbështetje nga te afërmit për t'ia dale mbani sepse situata do jete goxha delikate. Ne pune do ndërmerrni iniciativa dhe me këmbëngulje do arrini suksesin e ëndërruar.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  PESHQIT 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved