Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Qeni - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290048

Ky nuk do jete muaj shume i mire për ju qe jeni ne një lidhje. Here pas here mund te keni debate te forta me partnerin edhe për gjerat me elementare. Beqaret duhet te jene me te hapur dhe jo shume kërkues sepse nuk kane për ta ndryshuar lehtësisht statusin. Shëndeti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme. Mundohuni te ulni ynyrnat sepse do keni probleme serioze me tensionin. Buxheti nuk do jete i keq. Do dini si t'i bëni me maturi te gjitha shpenzimet dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Ne pune do keni energjinë e duhur për te ecur përpara dhe asgjë nuk do iu ndale.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  QENI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved