Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Shigjetari - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290065

Ky do jete muaji i ndryshimeve te njëpasnjëshme për te gjithë ju. Shpesh do përjetoni emocione dhe kënaqësi te paimagjinueshme. Te dashuruarit do kalojnë një muaj te begate. Rrahjet e zemrës do jene te shumta edhe sepse ne shume momente do gjendeni para zgjedhjeve delikate. Me pak me shume imagjinate dhe fantazi mund ta bëni ambientin ne çift edhe me emocionues. Beqaret ka mundësi te marrin ftesa te veçanta qe javën e pare dhe do arrije te krijojnë një lidhje afatgjate. Shëndeti here pas here mund te ketë ndonjë problem te vogël, por nëse merrni me pak me shume aktivitet fizik situata do normalizohet pa pasur pasoja te renda. Ne planin financiar do keni vështirësi te mëdha dhe do ju duhet patjetër mbështetje nga te afërmit për t'ia dale. Ne pune do eci para me ritme shume te shpejta.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  SHIGJETARI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved