Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Tigri - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290057

Ata qe janë ne një lidhje javën e pare do ketë debate te forta, por me pas do i kuptojnë gabimet dhe do bëjnë te pamundur për t'i zgjidhur. Do dashurohen me më tepër pasion. Beqaret me ne fund do e takojnë këtë muaj princin e tyre te kaltër dhe çdo gjë do jete shume me ndryshe. Gjendja shëndetësore do lere për te dëshiruar. Duke mos u ushqyer si duhet mund te keni probleme akoma me te mëdha. Kujdes! Financat do jene te kënaqshme nëse dini si t'i menaxhoni. do ju duhet fillimisht te bëni disa sakrifica, por do ja vleje. Ne pune duhet te jene gjithë kohës vigjilente dhe te përfitoni nga çdo propozim qe do ju behet.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  TIGRI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved