Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Ujori - Janar 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290061

Ky do jete muaji ideal për te bere një bilanc te muajve dhe vitit te kaluar si dhe për te ndrequr gabimet. Reflektoni me kujdes para se te merrni edhe vendime te rëndësishme. Me partnerin diskutojini gjerat hapur dhe bëni zgjedhjet me te mira për te dyja palët. Komunikimi javën e pare do jete jo shume i mire, por pas datës 10 gjithçka do ece ne perfeksion. Beqaret do jene shume tërheqës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin e tyre te ëndrrave. Gjendja shëndetësore do jete delikate deri javën e dyte. Mund te keni shqetësime nga koka dhe barku. Besojini me shume mjekësisë tradicionale dhe mos e teproni me medikamentet. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë çdo shpenzim duhet kryer me kujdes. ne pune viti i ri do filloje shume mire. Mund te merrni edhe një propozim me rëndësi.loading...
Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  UJORI 

Loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved