Horoskopi mujor, Bricjapi - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270088

Muaj shume pasionant do jete ky për te gjithë sidomos nëse e lini veten te lire dhe nëse keni durim. Te dashuruarit nuk duhet te presin ndonjë mrekulli deri ne datën 11 sepse ne fakt do jeni me te fokusuar ne fusha te tjera.. gjate muajit nuk do mungojnë çastet drithëruese dhe pasionate, por as ditët e mbushura me debate dhe kur duhet te bëni lëshime. Beqaret do kenë njohje goxha interesante, por nuk do hedhin hapa pa ju dhënë miratimin edhe miqtë e afërt.

Shëndeti mund te kaloje edhe dite delikate, megjithatë nuk duhet ta lëshoni veten. Kujdesuni pak me tepër edhe për gjumin dhe ushqimin. Financat do jene goxha me te favorizuara këtë muaj kështu qe mund t'i shlyeni borxhet e vjetra dhe do ndiheni me te qete. Ne pune do i keni idetë e qarta dhe do dini gjithmonë çfarë hapash te hidhni. Ne përgjithësi gjerat do ju ecin si i kishit menduar.Loading...
Postuar: 27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI  HOROSKOPI MUJOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved