Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Dashi - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270101

Muaj goxha i qete dhe i thjeshte do jete ky për te gjithë. Do keni ide brilante dhe do i mbroni ato me çdo kusht edhe para atyre qe do ua kundërshtojnë. Çështjet sentimentale do favorizohen tej mase si për te dashuruarit ashtu edhe për beqaret. Çiftet do merren vesh me se miri, do qëndrojnë me shume me njeri-tjetrin dhe do zgjidhin keqkuptimet e vjetra. Beqaret do harxhojnë kohe duke kërkuar dashurinë, por do ja arrijnë qëllimit.

Shëndeti mund te ketë ndonjë shqetësim te vogël. Mundohuni te mos bëni jete sedentare sepse problemet do bëhen me serioze. Ne planin financat gjendja do jete me e mire se disa jave me pare, megjithatë serish duhet te bëni kujdes me shpenzimet. Ne pune do jeni me shume fat dhe do i vini ne zbatim te gjitha projektet e menduara. Shume gjera pozitive do ndodhin ne këtë plan. Loading...
Postuar:27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASHI  HOROSKOPI MUJOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved