Horoskopi mujor, Demi - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270100

Gjate këtij muaji do keni mbështetjen dhe ndihmën e te afërmve dhe do i kaloni shpejt vështirësitë qe do iu dalin. Familjaret do ju drejtojnë shpejt atje ku duhet. Te dashuruarve do ju ndriçoje fati dhe do kalojnë një muaj fantastik. Çdo dite do jete si një feste me vete. Beqaret ka rrezik te ngatërrojnë miqësinë me dashurinë të zhgënjehen javët e para. Gjithsesi pas datës 20 mundësitë qe do iu shfaqen do jene me te mira dhe disa do e gjejnë edhe dashurinë e madhe.

Shëndeti do jete goxha i qëndrueshëm. Do jeni me energjike se kurrë, nuk do keni me probleme me gjumin dhe nuk do keni shqetësime nga barku. Sektori i financave nuk do varet tërësisht nga mënyra juaj e te menaxhuarit, megjithatë mire është te bëni kujdes me çdo hap. Ne pune do keni me shume sukses nëse jeni artiste ose mësues, ndërkohë qe te tjerëve do ju dalin shpesh pengesa.Loading...
Postuar: 27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI  HOROSKOPI MUJOR  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved