Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Luani - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270095

Ky muaj ka për t'iu pëlqyer  tej mase. Do jeni gjithë kohës ne humor dhe do bëni gjithçka qe do ju shkoje ne mendje pa u ndalur nga mendimet e te tjerëve. Te dashuruarit do kalojnë akoma me shume kohe me partnerin, do flasin edhe me hapur me te e madje do mendojnë te bëjnë plane goxha afatgjata. Beqaret do bazohen me shume tek pamja e disa personave e jo te shpirt duke bere kështu edhe gabime. Gjendja shëndetësore do jete e qëndrueshme.

Edhe ata qe kane pasur shqetësime muajin e shkuar do jene me te qete. Sektori i financave, deri ne datën 18 do jete i shkëlqyer, madje mund te ketë edhe përmirësime te konsiderueshme. Me pas duhet te bëni pak me tepër kujdes me shpenzimet. Ne pune do i qartësoni mendimet javën e pare dhe ne datën 17 ose 19 do merrni vendime te rëndësishme qe mund t'ua ndryshojnë rrjedhën e gjerave.Loading...
loading...
Postuar:27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  LUANI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved