Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Peshorja - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270092

Muaj shume i ëmbël dhe i adhurueshëm. Do ndiheni përgjithësisht te qete dhe nuk do keni probleme serioze ne asnjë fushe. Te dashuruarit do kenë një periudhe te mbushur me emocione, kënaqësi, surpriza dhe gjera vërtet interesante. Si ky muaj nuk kane për te kaluar gjate gjithë vitit. Beqaret do jene me te qarte ne mendime dhe do dine ke te afrojnë pas vetes dhe ke ta shmangin. Nga java e dyte dhe e trete mund te kenë edhe takime interesante.

Sektori i shëndetit mund te ketë edhe periudha paksa delikate, por qe do kalojnë shpejt. Konsumoni me shume lëngje dhe perime dhe do ndiheni me mire. Ne planin financiar përveçse do keni fat do jeni edhe menaxhues te shkëlqyer. Ne pune, nëse jeni te specializuar ne fushën e artit, krijimit apo komunikimit do jeni shume te privilegjuar dhe do keni arritje te mëdha. Te tjerët jo aq shume, por as probleme nuk do kenë. Loading...
Postuar:27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  PESHORJA  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved