Horoskopi mujor, Peshqit - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270085

Muaj shume pozitiv dhe i mbushur me surpriza. Nëse jeni ne një lidhje, do kaloni çastet vërtet impresionuese dhe zemra do ju rrahe me fort se kurrë me pare. Nëse i jepni rëndësinë e duhur partnerit ai nuk do ngurroje as t'iu beje propozimin qe keni pritur prej kohesh. Beqaret nuk duhet kurrsesi te mbyllen ne shtëpi sepse do humbasin mundësitë e jetës. Shëndeti mund te ketë shqetësime te vogla vetëm ditën e pare, ndërkohë qe pas datës 7 do filloje një periudhe e begate, me energjike dhe pa asnjë lloj shqetësimi.

Për ushqimin do jeni te kujdesshëm gjithashtu dhe kjo do ju mbaje me ne forme. Jupiteri do jete planeti qe do ua mbroje gjithë kohës financat dhe do ju beje me te logjikshëm me shpenzimet. Situata nuk do jete e shkëlqyer, por goxha me e mire nga me pare. Për punën do jete një muaj goxha i qete. Do vazhdoni projektet e nisura me pare dhe nuk do hasni aspak pengesa.Loading...
Postuar: 27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  PESHQIT  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved