Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Horoskopi mujor, Ujori - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270087

Muaj i paqëndrueshëm do jete ky për te gjithë. Here do ndiheni mire dhe te qeshur e here te mërzitur dhe te shqetësuar për te ardhmen. Te dashuruarit do kalojnë me shume momente te ngrohta dhe harmonike sesa probleme dhe debate ne çift. Ata do i kuptojnë edhe gabimet e bëra veta dhe do gjejnë mënyra te veçanta për te kërkuar falje. Beqaret do kenë me shume fat pas datës 10. Kudo qe te shkojnë ata duhet t'i bëjnë sytë katër.

Shëndeti javët e para nuk do jete i shkëlqyer. Mund te keni goxha shqetësime qe nuk duhen lënë pas dore asnjë moment. Me financat duhet patjetër te tregoheni me te matur. Ne datat 11 dhe 18 ka rrezik te shpenzoni aq shume saqë do gjendeni me pas ne situata shume te vështira. Ne pune nuk do ju mungoje aspak frymëzimi, por frika e mos arritjes se objektivave ne kohe shpesh do ju stepe. Duhet te jeni me te vendosur.Loading...
Postuar:27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  UJORI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved