Horoskopi mujor, Virgjeresha - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802270093

Muaj përgjithësisht i mire do jete ky edhe pse mund te ketë edhe dite delikate e te trazuara. Mundohuni te mendoni sa me shume për veten dhe familjen dhe ua voni shume veshin fjalëve te atyre qe ju rrethojnë. Ata qe janë ne një lidhje do kenë ndjenja edhe me te thella për atë qe kane ne krah dhe këtë muaj do gjejnë mënyra nga me te ndryshmet për t'i bere publike. Nuk do mungojnë as surprizat dhe as deklaratat e forta.

Beqareve do ju shfaqet papritur dikush dhe do fillojnë lidhje vërtet emocionuese e afatgjata. Shëndeti do mbetet delikat deri javën e trete dhe shqetësimet do jene te vazhdueshme. Java e fundit do jete me e qete. Sektori i financave ka për te qene goxha i qete. Do jeni te qarte për gabimet e bëra dhe do merrni masa me strikte.  Ne pune do keni performanca me te mira gjate javës deri ne datën 20, ndërkohë qe me pas do ju rendohet disi situata.Loading...
Postuar: 27 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  VIRGJERESHA  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved