Horoskopi mujor, Bualli - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280082

Marrëdhënia me partnerin do jete shume me e mire gjate këtij muaji. Do jeni me te hapur me njeri-tjetrin dhe do vendosni te bëni edhe plane afatgjata për te ardhmen. Beqaret do jene gjithashtu ne humor te mire, do pranojnë ftesa dhe me shume mundësi nga java e dyte ose e trete do kenë ndryshime pozitive. Shëndeti mund te ketë shqetësime vetëm javën e pare. Me pas fale dietave te mira, fale gjumit dhe aktivitetit fizik do jeni me ne forme. Buxheti here pas here mund te kenë vështirësi kështu qe duhet te bëni kujdes me shpenzimet. Ne pune do jeni shume skeptike dhe nuk do dini çfarë hapash te hidhni.Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI KINEZ  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved