Horoskopi mujor, Gjeli - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280072

Jeta juaj ne çift do jete me e mire këtë muaj. Edhe ata qe kane pasur debate te forta do i zgjidhin ato qe javën e pare e me pas do dashurohen pa dorashka. Java e fundit do jete edhe me emocionuese. Beqaret duhet te njihen mire me disa persona para se te hedhin hapa pasi vetëm ashtu mund te shmangin zhgënjimet. Gjendja shëndetësore do jete përgjithësisht e qete, përveç tasteve kur nga ngarkesa e madhe te ndieni lodhje te trurit dhe dhimbje koke. Ne planin financiar disa miq do ju mbështesin goxha dhe do ju ndihmojnë te dilni nga problemet. Ne pune do jeni energjike dhe te pandalshëm kështu qe do i arrini objektivat qe do i vini vetes.Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI KINEZ  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved