Horoskopi mujor, Kali - Mars 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802280076

Sektori i dashurisë nuk do jete shume i privilegjuar. Tregohuni sa me te kujdesshëm me veprimet qe do bëni sepse po filluan problemet serioze qe javët e para gjithë muaji do jete njësoj. As beqaret nuk do kenë fat ne dashuri dhe kane për te mbetur te vetmuar. Sektori i shëndetit do jete shume me i privilegjuar nga me pare dhe nga ana tjetër edhe familjaret do ju mbështesin. Financat do mbeten delikate dhe te trazuara pasi do ju duhet te shlyeni borxhe, te paguani takse dhe te kryeni shpenzime te domosdoshme. Ne pune jo çdo gjë do jete e thjeshte, por ju nuk duhet te ndaleni qe me pengesën e pare. I fituar është ai qe duron dhe guxon.Loading...
Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KINEZ  KALI  
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved